Celotáborová hra

Program během celého dne je uspořádán tak, aby se děti nejen učily anglicky, ale užily si i spoustu legrace a čerstvého vzduchu. Proto pro ně během celého roku připravujeme celotáborovou hru na atraktivní téma. Celotáborová hra a její téma je vedle angličtiny dalším základním kamenem našeho programu. Každý rok máme do detailů propracovaný napínavý příběh, který na táboře před dětmi ožívá kostýmovanými scénkami, akčními hrami, vědomostními soutěžemi, tématickými party večery a vždy končí překvapivým rozuzlením.

 

 

V uplynulých ročnících jsme mimojiné bojovali po boku Rytířů krále Artuše, pronásledovali jsme bandity ve hře Tenkrát na Západě, dobývali „Sedm klíčů k pokladu“, do minulosti jsme se vrátili při „Stopách času“, poznávali jsme tajuplný Egypt ve „Velkém egyptském dobrodružství“, putovali jsme s bohy na Olymp v Záhadách antického Řecka, setkali jsme se s hvězdami stříbrného plátna v "Hollywoodském filmovém dobrodružství", pátrali jsme po ukrytém pokladu ve hře Piráti: Ztracený poklad, zachraňovali jsme naši planetu během celotáborové hry 2012: Vykoupení historií, vrátili jsme zpět lidem ty nejkrásnější svátky ve hře Ukradené prázdniny nebo jsme poznali mnoho zajímavých zemí při Závodu napříč světem“.

 


Každý ročník má svoji obsahovou náplň danou jednotnou hrou, do níž je zapojen celý tábor a která všechny děti maximálně upoutá, samozřejmě pobaví, ale zejména poučí. Hra je rozdělena do jednotlivých etap, během kterých děti od nejmladších po nejstarší spolupracují dohromady. Program pečlivě připravujeme tak, aby byl atraktivní pro všechny věkové kategorie. Děti jsou motivovány nejen sladkými či věcnými dárky, ale hlavně vítězstvím. Během pobytu se z dětí snažíme vychovávat osobnosti se zdravým sebevědomím, se zodpovědností za své chování a se vztahem k druhým. Osobní volno je věnováno zejména sportování nebo hraní her.

Využíváme místní sportovní zázemí - fotbalové i volejbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, vzduchová trampolína, hřiště s houpačkami či klouzačkou, relaxační sítě a mnoho dalšího .  V případě pěkného počasí nechybí oblíbené vodní bitvy a klouzačka. Večery již tradičně vyplňují tématické party, táboráky, hry a soutěže v klubovně nebo populární diskotéky s profesionální aparaturou. Součástí táborového programu je půldenní výlet, noční bojovka, závěrečný karneval  a děti se mohou těšit i na další každoroční překvapení. Po skončení tábora (během podzimu) obdrží rodiče DVD s fotografiemi a celovečerním filmem, který dokumentuje průběh celého tábora.