O nás


Letní tábor s výukou angličtiny ENWIA SUMMER CAMP pořádáme úspěšně již od roku 1993. Během  těchto let se táborů zúčastnilo více než 2000 dětí, které se k nám každoročně vrací  či vracely a postupem času se i staly součástí našeho teamu vedoucích. Hlavní  vedoucí a zástupce jsou držiteli Certifikátu hlavních vedoucích táborů akreditovaného u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Tábor Enwia se vyznačuje velice profesionálním přístupem. Vždy je zajištěno skvělé zázemí pro výuku a lektoři své hodiny vedou zodpovědně. Děti užijí hodně legrace a proniknou do jazyka přirozeně a úplně z jiného konce, než jsou zvyklé třeba ve škole nebo v obvyklých jazykových kurzech. Tábor je určen dětem a mládeži od 6 do 17 let, zdatným angličtinářům i úplným začátečníkům.

 

Po rekreačních centrech v Jestřebí, Podbořánkách a Lažánkách jsme se nastálo usídlili v rekreačním zařízení Lučkovice u Blatné v jižních Čechách, kam od roku 1997 každoročně jezdíme. Zkušení táboroví vedoucí a lektoři připravují po celý rok nabitý program, ve kterém si každý účastník našeho jazykového tábora najde to své.

 

Při každodenní výuce angličtiny klademe důraz na konverzaci a použití jazyka v praxi. Mladší děti si na táboře hravou formou osvojí základy jazyka a ztratí ostych mluvit, starší si zlepší konverzační dovednosti a rozšíří slovní zásobu. Výuku angličtiny, vedenou zkušenými lektory, doplňují rodilí mluvčí, kteří dětem zprostředkovávají autentický zážitek při používání angličtiny v běžném životě, podporují správnou výslovnost a pomáhají překonat nesmělost při vedení hovoru v cizím jazyce. Rodilí mluvčí nejsou k dispozici jen po dobu dopolední angličtiny, ale běžně se účastní i dalšího táborového programu. Snažíme se, aby si děti angličtinu s námi na jazykovém táboře oblíbily a nevnímaly ji jako povinnost.

 

Důležitou součástí tábora je samozřejmě celotáborová hrakterou pečlivě připravujeme tak, aby byla  atraktivní pro všechny věkové kategorie. Děti se tak mohou těšit na mnoho pestrých a napínavých dobrodružství. O oblíbenosti našeho tábora hovoří vítězství v celorepublikové soutěži o nejzajímavější celotáborovou hru roku 2014, vyhlášenou Ministerstvem školství.

 

Veškeré informace o letním jazykovém táboře jsou vám k dispozici na těchto stránkách. Navštivte i stránku často kladené dotazy, kde jsme pro vás zveřejnili ty otázky, které nám kladete nejčastěji. S jakýmikoli dalšími dotazy nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme vše, co vás bude zajímat.