RZ LučkoviceUbytování


RZ LučkoviceRekreační zařízení Lučkovice, kam jezdíme od roku 1997, se nachází v jižních Čechách přibližně 100 km od Prahy mezi městy Mirotice a Blatná v krásné přírodě s množstvím lesů, luk a rybníků.
Areál nabízí příjemné sportovní a relaxační zázemí. Naleznete zde travnaté hřiště na fotbal i volejbal, pískové hřiště na plážový volejbal, stoly na stolní tenis, vzduchovou trampolínu, relaxační sítě pod korunami stromů, houpačky a mnoho dalšího. Součástí střediska je velká jídelna, několik kluboven a učeben s plazmovou televizí, dvě ohniště a společenský sál s krbem.

BungalovDěti jsou ubytovány v 6-ti lůžkových zděných bungalovech, které stojí na rozlehlé louce u lesa. Každý bungalov má vlastní sociální zařízení (WC, umývadlo a sprcha s teplou vodou), postele jsou vybaveny lůžkovinami s povlečením. V bungalovech je též elektrické topení, které je možné zapnout v případě velmi chladného počasí nebo na sušení promočených věcí.
Přístup do objektu mají pouze ubytovaní hosté, což umožňuje klidnou, ničím nerušenou rekreaci dětí. Areál je přehledný s nočním osvětlením a disponuje WIFI připojením k internetu.

 

Stravování


JídelnaDěti se stravují v prostorné uzavřené jídelně, kde pro ně každý den vaří zkušené paní kuchařky. Ty mají k dispozici zděnou kuchyni s veškerým vybavením potřebným k tomu, aby bez problému nasytily celý tábor. Strava je podávána 5x denně (snídaně, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina – ovoce, teplá večeře, druhá večeře - pečivo). Součástí je i pitný režim, děti mají v jídelně k dispozici během celého dne i noci čaj nebo šťávu, které mohou konzumovat neomezeně. Děti také mají možnost zakoupit si různé cukrovinky, zmrzliny nebo limonády v místním obchůdku.

 

 

Fotogalerie