Tábor 2023

Termín:

1.7.-15.7.2023 - RZ Lučkovice

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny bude probíhat v malých skupinách, do kterých budou děti první den rozděleny podle věku a dosažených jazykových znalostí. Tábora se tedy mohou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilí. Vyučovat budou nejen zkušení čeští lektoři, ale zároveň budou na táboře přítomni též rodilí mluvčí, kteří se zaměří zejména na konverzaci a správnou výslovnost u starších a pokročilejších dětí. Děti s nimi budou v kontaktu i během celého dne, takže i méně pokročilí si osvojí při všech denních činnostech, hrách a soutěžích různé anglické fráze a rozšíří si slovní zásobu. Intenzivní výuka bude každý den vždy v dopoledních hodinách v rozsahu třech vyučovacích hodin hravou, zábavnou a dětem snadno přístupnou formou.

Program a celotáborová hra

Celotáborová hra 2023

Nabitý program během celého dne je uspořádán tak, aby se děti nejen učily anglicky, ale také si užily spoustu legrace, dobrodružství, zábavy a čerstvého vzduchu. Proto jsme připravili napínavou celotáborovu hru „Nine Realms of Yggdrasil“, která nás zavede po rozbouřeném moři do zemí sněhu a ledu, kde noci trvají i několik týdnů. Náš příběh začne ve Valhalle v Ásgardu, kde svůj zasloužený odpočinek tráví i Erik Rudý, objevitel, mořeplavec, osadník a průzkumník, který se za svého života hlavně zasloužil o osídlení Grónska. Do Valhaly přichází bůh Frey, patron plodnosti i míru a bratr bohyně Freyi, patronky úrody, lásky, krásy a zejména jara. Frey sdělí Erikovi zničující zprávu, že na svých výpravách po Yggdrasilu, stromu, který prorůstá mezi všemi devíti světy, našel stopy zamrzání. To naznačuje příchod Ragnaröku, dlouhé zimy, která předchází konci světa a soumraku bohů. Frey chtěl požádat o pomoc svoji sestru Freyu, aby se pokusila svojí silou Ragnarök odvrátit, ale zjistil, že náhle zmizela a zůstala po ní jen její křišťálová koruna Brísingamen z magických krystalů, bez které Freya ztrácí svoji moc. Co bude dál, nikdo neví…

Naši DJ´s se postarají o skvělou atmosféru na diskotékách s nejnovějšími i retro hity. Budeme samozřejmě využívat místní sportovní zázemí – volejbalové i fotbalové hřiště, stoly na ping-pong, relaxační sítě, vzduchovou trampolínu apod. V případě pěkného počasí nebudou chybět oblíbené vodní bitvy (vodní pistole a balónky na vodní bomby jsou vítány). Těšit se můžete na tradiční táborák s opékáním špekáčků, bojovku, vědomostní soutěž Riskuj, Karaoke party nebo půldenní výlet do města Mirotice. Na závěr tábora nás jako vždy čeká karneval a famózní disko-party.

 Stravování

 

Strava bude podávána 5x denně (snídaně, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina – ovoce, teplá večeře, druhá večeře - pečivo). Součástí je i pitný režim, děti mají v jídelně k dispozici během celého dne i noci čaj nebo šťávu, které mohou konzumovat neomezeně. Děti také mají možnost zakoupit si různé cukrovinky, zmrzliny nebo limonády v místním obchůdku.

 

Doprava

 

Doprava je zajištěna autobusy z Prahy až na místo a zpět. Hodina a místo odjezdu budou dodatečně upřesněny.

 

Cena

 

Cena tábora je 10.900,- Kč a obsahuje vše, co děti během pobytu potřebují, s sebou jim stačí pouze malé kapesné. Ti, kteří zašlou vyplněnou přihlášku a zaplatí letní prázdninový pobyt nejpozději do 28.února 2023, mohou využít zvýhodněnou cenu ve výši 10.500,- Kč.

Cena tábora zahrnuje:

 • ubytování a stravu 5x denně
 • 30 hodin výuky angličtiny s českými lektory a rodilými mluvčími
 • materiály a pomůcky pro výuku a k táborovému programu
 • pedagogický dozor a péči zdravotníka během celého pobytu
 • dopravu z Prahy na místo  a zpět
 • táborové tričko
 • DVD s filmem a fotografiemi zachycující průběh tábora
 • cena neobsahuje úrazové pojištění (doporučujeme dítě připojistit)

 PLATBU JE MOŽNÉ USKUTEČNIT NEJDŘÍVE OD 1.1.2023!!

Platba a stornopoplatky

 

 • elektronicky ve prospěch účtu 107-4089280237/0100, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • vkladem příslušné částky v jakékoli Komerční bance, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • účastníky zařazujeme dle došlých a zaplacených přihlášek
 • vzhledem k velkému zájmu o tábor a omezenému počtu míst, doporučujeme přihlášení v co nejkratším termínu. Platbu prosíme uskutečněte do 14 dnů ode dne odeslání přihlášky. V opačném případě Vám nejsme schopni volné místo garantovat.
 • pro rodiče, kteří chtějí uplatnit slevu na tábor poskytovanou zaměstnavatelem nebo zdravotní pojišťovnou, vystavíme fakturu či potvrzení o účasti dítěte na našem táboře 

 

Případnou neúčast Vašeho dítěte nám neprodleně sdělte. Za zrušení účasti na táboře před jeho zahájením účtujeme tyto storno poplatky:

 

 • 30% z ceny v době do 30ti dnů před odjezdem
 • 40% z ceny 29 – 8 dnů před odjezdem
 • 50% z ceny 7 – 1 den před odjezdem

 

Při předčasném odjezdu dítěte z tábora z důvodu nemoci či úrazu vracíme pouze přeplatek za nevyčerpanou stravu a ubytování. Za jiných okolností přeplatek nevracíme. O výše uvedený přeplatek je nutné se přihlásit nejpozději do 30 dnů ode dne skončení táborového pobytu. Po tomto datu nebude brán na nárok o přeplatek zřetel.

 

Přihláška

Přihlášku na letní tábor můžete online vyplnit zde:

 

Lékařské potvrzení a bezinfekčnost si můžete stáhnout a vyplnit zde. Tyto dokumenty budete odevzdávat až při odjezdu Vašeho dítěte zdravotníkovi tábora.

Prohlášení o bezinfekčnosti nesmí být starší jednoho dne.

Informace o odjezdu, příjezdu, adrese a telefonním čísle obdržíte písemně nebo elektronicky nejpozději 14 dní před zahájením tábora. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat.

 

 

Přidejte se do skupiny Enwia Summer Camp na Facebooku a sledujte přípravu dalšího báječného tábora.


 


Kolik zbývá volných míst?

Už je obsazeno 94 ze 102 míst
tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces panorama_fish_eye panorama_fish_eye panorama_fish_eye panorama_fish_eye panorama_fish_eye panorama_fish_eye panorama_fish_eye panorama_fish_eye

Dívky

6-11 let

70% Complete (success) 10 obsazeno
30% Complete (warning) 1 volno

12-14 let

70% Complete (success) 20 obsazeno
30% Complete (warning) 1 volno

15-18 let

70% Complete (success) 23 obsazeno
30% Complete (warning) 1 volno

Chlapci

6-11 let

70% Complete (success) 13 obsazeno
30% Complete (warning) 2 volno

12-14 let

70% Complete (success) 14 obsazeno
30% Complete (warning) 1 volno

15-18 let

70% Complete (success) 18 obsazeno
30% Complete (warning) 2 volno