Tábor 2024

Termín:

29.6.-13.7.2024 - RZ Lučkovice

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny bude probíhat v malých skupinách, do kterých budou děti první den rozděleny podle věku a dosažených jazykových znalostí. Tábora se tedy mohou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilí. Vyučovat budou nejen zkušení čeští lektoři, ale zároveň budou na táboře přítomni též rodilí mluvčí, kteří se zaměří zejména na konverzaci a správnou výslovnost u starších a pokročilejších dětí. Děti s nimi budou v kontaktu i během celého dne, takže i méně pokročilí si osvojí při všech denních činnostech, hrách a soutěžích různé anglické fráze a rozšíří si slovní zásobu. Intenzivní výuka bude každý den vždy v dopoledních hodinách v rozsahu třech vyučovacích hodin hravou, zábavnou a dětem snadno přístupnou formou.

Program a celotáborová hra

Celotáborová hra 2024

Nabitý program během celého dne je uspořádán tak, aby se děti nejen učily anglicky, ale také si užily spoustu legrace, dobrodružství, zábavy a čerstvého vzduchu. Proto jsme připravili napínavou celotáborovu hru „Roman Empire: The Dawn of a New Era“

Císař Maximus Augustus Vera, za jehož dlouholeté vlády Římské impérium vzkvétalo, prosperovalo a dařilo se patricijům i plebejcům, je mrtev. Po pohřbu a smutečních poctách je ihned svolán senát, nejvýznamnější instituce římského státu složená z nejváženějších římských občanů, aby se poradil, jak postupovat dál. Je potřeba co nejdříve zvolit nového císaře, aby se zamezilo destabilizaci, chaosu, bezvládí či útokům barbarských kmenů. Senát je v takovéto situaci povinen uspořádat volby, ve kterých bude římským lidem zvolen nový císař. Po dlouhém rokování se senát jednohlasně shodl, že se o císařský post mohou ucházet dva kandidáti. Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá… Vydejte se tedy s námi do časů dávno minulých, kdy z arén bylo slyšet řinčení mečů bojujících gladiátorů a davy lidí jásaly přihlížejíce této kratochvíli. Poznejte s námi město, kam vedou všechny cesty a je věčné...

Naši DJ´s se postarají o skvělou atmosféru na diskotékách s nejnovějšími hity i oldies hity. Budeme samozřejmě využívat místní sportovní zázemí – volejbalové, fotbalové i basketbalové hřiště, stoly na ping-pong, vzduchovou trampolínu, relaxační sítě pod korunami stromů apod. V případě pěkného počasí nebudou chybět oblíbené vodní bitvy. Táborák, napínavé hry i bojovka je jen zlomek dobrodružství, která s námi zažijete. Na závěr tábora nás jako vždy čeká karneval a famózní disko-party. 

Stravování

 

Strava bude podávána 5x denně (snídaně, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina – ovoce, teplá večeře, druhá večeře - pečivo). Součástí je i pitný režim, děti mají v jídelně k dispozici během celého dne i noci čaj nebo šťávu, které mohou konzumovat neomezeně. Děti také mají možnost zakoupit si různé cukrovinky, zmrzliny nebo limonády v místním obchůdku.

 

Doprava

 

Doprava je zajištěna autobusy z Prahy až na místo a zpět. Hodina a místo odjezdu budou dodatečně upřesněny.

 

Cena

 

Cena tábora je 11.900,- Kč a obsahuje vše, co děti během pobytu potřebují, s sebou jim stačí pouze malé kapesné. Ti, kteří zašlou vyplněnou přihlášku a zaplatí letní prázdninový pobyt nejpozději do 29.února 2024, mohou využít zvýhodněnou cenu ve výši 11.200,- Kč.

PLATBU PROSÍME USKUTEČNIT NEJDŘÍVE OD 1.1.2024. DĚKUJEME.

Cena tábora zahrnuje:

 • ubytování a stravu 5x denně
 • 30 hodin výuky angličtiny s českými lektory a rodilými mluvčími
 • materiály a pomůcky pro výuku a k táborovému programu
 • pedagogický dozor a péči zdravotníka během celého pobytu
 • dopravu z Prahy na místo  a zpět
 • táborové tričko
 • DVD s filmem a fotografiemi zachycující průběh tábora
 • cena neobsahuje úrazové pojištění (doporučujeme dítě připojistit)

 

Platba a stornopoplatky

 

 • elektronicky ve prospěch účtu 107-4089280237/0100, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • vkladem příslušné částky v jakékoli Komerční bance, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • účastníky zařazujeme dle došlých a zaplacených přihlášek
 • vzhledem k velkému zájmu o tábor a omezenému počtu míst, doporučujeme přihlášení v co nejkratším termínu. Platbu prosíme uskutečněte do 14 dnů ode dne odeslání přihlášky. V opačném případě Vám nejsme schopni volné místo garantovat.
 • pro rodiče, kteří chtějí uplatnit slevu na tábor poskytovanou zaměstnavatelem nebo zdravotní pojišťovnou, vystavíme fakturu či potvrzení o účasti dítěte na našem táboře 

 

Případnou neúčast Vašeho dítěte nám neprodleně sdělte. Za zrušení účasti na táboře před jeho zahájením účtujeme tyto storno poplatky:

 

 • 30% z ceny v době do 30ti dnů před odjezdem
 • 40% z ceny 29 – 8 dnů před odjezdem
 • 50% z ceny 7 – 1 den před odjezdem

 

Při předčasném odjezdu dítěte z tábora z důvodu nemoci či úrazu vracíme pouze přeplatek za nevyčerpanou stravu a ubytování. Za jiných okolností přeplatek nevracíme. O výše uvedený přeplatek je nutné se přihlásit nejpozději do 30 dnů ode dne skončení táborového pobytu. Po tomto datu nebude brán na nárok o přeplatek zřetel.

 

Přihláška

Přihlášku na letní tábor můžete online vyplnit zde:

 

Lékařské potvrzení a bezinfekčnost si můžete stáhnout a vyplnit zde. Tyto dokumenty budete odevzdávat až při odjezdu Vašeho dítěte zdravotníkovi tábora.

Prohlášení o bezinfekčnosti nesmí být starší jednoho dne.

Informace o odjezdu, příjezdu, adrese a telefonním čísle obdržíte písemně nebo elektronicky nejpozději 14 dní před zahájením tábora. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat.

 

 

Přidejte se do skupiny Enwia Summer Camp na Facebooku a sledujte přípravu dalšího báječného tábora.Kolik zbývá volných míst?

Už je obsazeno 99 ze 102 míst
tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces panorama_fish_eye panorama_fish_eye panorama_fish_eye

Dívky

6-11 let

70% Complete (success) 13 obsazeno
30% Complete (warning) 0 volno

12-14 let

70% Complete (success) 17 obsazeno
30% Complete (warning) 0 volno

15-18 let

70% Complete (success) 17 obsazeno
30% Complete (warning) 1 volno

Chlapci

6-11 let

70% Complete (success) 12 obsazeno
30% Complete (warning) 0 volno

12-14 let

70% Complete (success) 17 obsazeno
30% Complete (warning) 0 volno

15-18 let

70% Complete (success) 22 obsazeno
30% Complete (warning) 2 volno