Tábor 2021

Termín:

3.7.-17.7.2021 - RZ Lučkovice

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny bude probíhat v malých skupinách, do kterých budou děti první den rozděleny podle věku a dosažených jazykových znalostí. Tábora se tedy mohou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilí. Vyučovat budou nejen zkušení čeští lektoři, ale zároveň budou na táboře přítomni též rodilí mluvčí, kteří se zaměří zejména na konverzaci a správnou výslovnost u starších a pokročilejších dětí. Děti s nimi budou v kontaktu i během celého dne, takže i méně pokročilí si osvojí při všech denních činnostech, hrách a soutěžích různé anglické fráze a rozšíří si slovní zásobu. Intenzivní výuka bude každý den vždy v dopoledních hodinách v rozsahu třech vyučovacích hodin hravou, zábavnou a dětem snadno přístupnou formou.

Program a celotáborová hra

Celotáborová hra 2020

Nabitý program během celého dne je uspořádán tak, aby se děti nejen učily anglicky, ale také si užily spoustu legrace, dobrodružství, zábavy a čerstvého vzduchu. Letošní celotáborová hra „The Outbreak“ nás přenese do oblasti Larken 42 - uměle vytvořeného města, kde je soustředěno nespočet institucí, laboratoří, výzkumných ústavů a testovacích zařízení pro výzkum a vývoj biomolekulární a biochemické medicíny. Zde se mimo jiné nachází výzkumná laboratoř Global Healthcare Laboratories, ve které se provádí výzkumy týkající se vývoje nových léčiv. Laboratoři GHL a i celé oblasti Larken 42 velí investor, filantrop a multimilionář Steve Larken. Ten se rozhodl, že dá příležitost mladým a nadějným vědcům a vypsal grantové řízení, kterého se zúčastnily tisíce uchazečů. Z nich byla vybrána hrstka těch nejlepších, vás, kteří obdrží velkou sumu peněz, díky které budou moci pracovat na svých vědeckých projektech. Nic však není tak, jak se na první pohled zdá. GHL má speciální sekci laboratoře s názvem E1, kde pod přísným utajením skupina vědců vyvíjí látku k modifikaci lidských genů…. 

Lampyris

Letos k nám také zavítá umělecká skupina LAMPYRIS, která má pro nás připravený zajímavý workshop a za soumraku předvede svoji zbrusu novou fenomenální fireshow.

Naši DJ´s se postarají o skvělou atmosféru na diskotékách s nejnovějšími i oldies hity a profesionální hudební aparaturou. Budeme samozřejmě využívat místní sportovní zázemí – volejbalové i fotbalové hřiště, stoly na ping-pong, vzduchovou trampolína, relaxační sítě apod. V případě pěkného počasí nebudou chybět oblíbené vodní bitvy. Děti se mohou těšit také na vodní klouzačku, která slavila v uplynulých letech velké úspěchy. Na závěr tábora nás jako vždy čeká karneval a famózní disko-party.

 Stravování

 

Strava bude podávána 5x denně (snídaně, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina – ovoce, teplá večeře, druhá večeře - pečivo). Součástí je i pitný režim, děti mají v jídelně k dispozici během celého dne i noci čaj nebo šťávu, které mohou konzumovat neomezeně. Děti také mají možnost zakoupit si různé cukrovinky, zmrzliny nebo limonády v místním obchůdku.

 

Doprava

 

Doprava je zajištěna autobusy z Prahy až na místo a zpět. Hodina a místo odjezdu budou dodatečně upřesněny.

 

Cena

 

Cena tábora je 9.300,- Kč a obsahuje vše, co děti během pobytu potřebují, s sebou jim stačí pouze malé kapesné. Ti, kteří zašlou vyplněnou přihlášku a zaplatí letní prázdninový pobyt nejpozději do 28.února 2021, mohou využít zvýhodněnou cenu ve výši 8.800,- Kč.

PLATBU PROSÍME USKUTEČNIT NEJDÉLE DO 14 DNŮ OD ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY. DĚKUJEME.

Cena tábora zahrnuje:

 • ubytování a stravu 5x denně
 • 30 hodin výuky angličtiny s českými lektory a rodilými mluvčími
 • materiály a pomůcky pro výuku a k táborovému programu
 • pedagogický dozor a péči zdravotníka během celého pobytu
 • dopravu z Prahy na místo  a zpět
 • táborové tričko
 • DVD s filmem a fotografiemi zachycující průběh tábora
 • cena neobsahuje úrazové pojištění (doporučujeme dítě připojistit)

 

Platba a stornopoplatky

 

 • elektronicky ve prospěch účtu 107-4089280237/0100, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • vkladem příslušné částky v jakékoli Komerční bance, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • účastníky zařazujeme dle došlých a zaplacených přihlášek
 • vzhledem k velkému zájmu o tábor a omezenému počtu míst, doporučujeme přihlášení v co nejkratším termínu. Platbu prosíme uskutečněte do 14 dnů ode dne odeslání přihlášky. V opačném případě Vám nejsme schopni volné místo garantovat.
 • pro rodiče, kteří chtějí uplatnit slevu na tábor poskytovanou zaměstnavatelem nebo zdravotní pojišťovnou, vystavíme fakturu či potvrzení o účasti dítěte na našem táboře 

 

Případnou neúčast Vašeho dítěte nám neprodleně sdělte. Za zrušení účasti na táboře před jeho zahájením účtujeme tyto storno poplatky:

 

 • 30% z ceny v době do 30ti dnů před odjezdem
 • 40% z ceny 29 – 8 dnů před odjezdem
 • 50% z ceny 7 – 1 den před odjezdem

 

Při předčasném odjezdu dítěte z tábora z důvodu nemoci či úrazu vracíme pouze přeplatek za nevyčerpanou stravu a ubytování. Za jiných okolností přeplatek nevracíme. O výše uvedený přeplatek je nutné se přihlásit nejpozději do 30 dnů ode dne skončení táborového pobytu. Po tomto datu nebude brán na nárok o přeplatek zřetel.

 

 

Lékařské potvrzení a bezinfekčnost

Lékařské potvrzení a bezinfekčnost si můžete stáhnout a vyplnit zde. Tyto dokumenty budete odevzdávat až při odjezdu Vašeho dítěte zdravotníkovi tábora.

Prohlášení o bezinfekčnosti nesmí být starší jednoho dne.

Informace o odjezdu, příjezdu, adrese a telefonním čísle obdržíte písemně nebo elektronicky nejpozději 14 dní před zahájením tábora. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat.

Přidejte se do skupiny Enwia Summer Camp na Facebooku a sledujte přípravu dalšího báječného tábora.Kolik zbývá volných míst?

Už je obsazeno 100 ze 100 míst
tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces tag_faces