Tábor 2018

Termín:

30.6.-14.7.2018 - RZ Lučkovice

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny bude probíhat v malých skupinách, do kterých budou děti první den rozděleny podle věku a dosažených jazykových znalostí. Tábora se tedy mohou účastnit jak začátečníci, tak i pokročilí. Vyučovat budou nejen zkušení čeští lektoři, ale zároveň budou na táboře přítomni též rodilí mluvčí, kteří se zaměří zejména na konverzaci a správnou výslovnost u starších a pokročilejších dětí. Děti s nimi budou v kontaktu i během celého dne, takže i méně pokročilí si osvojí při všech denních činnostech, hrách a soutěžích různé anglické fráze a rozšíří si slovní zásobu. Intenzivní výuka bude každý den vždy v dopoledních hodinách v rozsahu třech vyučovacích hodin hravou, zábavnou a dětem snadno přístupnou formou.

Program a celotáborová hra

Celotáborová hra 2016

Nabitý program během celého dne je uspořádán tak, aby se děti nejen učily anglicky, ale také si užily spoustu legrace, dobrodružství, zábavy a čerstvého vzduchu. Proto jsme připravili napínavou celotáborovu hru „Eternium: The Edge of Space“Píše se rok 2385. Planeta Země se nachází na pokraji ekologické katastrofy. V posledních letech míra znečištění vodních zdrojů dosáhla kritické meze, a proto bylo rozhodnuto společenstvím národů o nutnosti získání eternia, jediné možnosti vyčištění vod. Tento vzácný prvek se nachází pouze na planetě P3X80, vzdálené od země tisíce světelných let. Atmosféra je velmi podobná atmosféře na Zemi, a proto jsou zde ideální podmínky pro těžbu. A NYNÍ POZOR!! Společnost Loyd Corporation zahajuje výběrové řízení. Sháníme pracovníky všech profesí, aby se zúčastnili expedice na planetu P3X80, vytvořili zde kolonii a začali s těžbou eternia. Slibujeme pohodlné zázemí, zaměstnanecké benefity a nadstandardní výdělek. Přidejte se k nám, odlet na planetu P3X80 se uskuteční poslední červnový den. Neváhejte a využijte svoji životní šanci!!

Naši DJ´s se postarají o skvělou atmosféru na diskotékách s nejnovějšími hity a profesionální hudební aparaturou. Budeme samozřejmě využívat místní sportovní zázemí – volejbalové i fotbalové hřiště, stoly na ping-pong, vzduchová trampolína apod. V případě pěkného počasí nebudou chybět oblíbené vodní bitvy. Děti se mohou těšit také na vodní klouzačku, která slavila v uplynulých letech velké úspěchy. Na závěr tábora nás jako vždy čeká karneval a famózní disko-party. 

Stravování

 

Strava bude podávána 5x denně (snídaně, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina – ovoce, teplá večeře, druhá večeře - pečivo). Součástí je i pitný režim, děti mají v jídelně k dispozici během celého dne i noci čaj nebo šťávu, které mohou konzumovat neomezeně. Děti také mají možnost zakoupit si různé cukrovinky, zmrzliny nebo limonády v místním obchůdku.

 

Doprava

 

Doprava je zajištěna autobusy z Prahy až na místo a zpět. Hodina a místo odjezdu budou dodatečně upřesněny.

 

Cena

 

Cena tábora je 8.800,- Kč a obsahuje vše, co děti během pobytu potřebují, s sebou jim stačí pouze malé kapesné. Ti, kteří zašlou vyplněnou přihlášku a zaplatí letní prázdninový pobyt nejpozději do 28.února 2018, mohou využít zvýhodněnou cenu ve výši 8.200,- Kč.

PLATBU PROSÍME USKUTEČNIT NEJDÉLE DO 14 DNŮ OD ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY. DĚKUJEME.

Cena tábora zahrnuje:

 • ubytování a stravu 5x denně
 • 30 hodin výuky angličtiny s českými lektory a rodilými mluvčími
 • materiály a pomůcky pro výuku a k táborovému programu
 • pedagogický dozor a péči zdravotníka během celého pobytu
 • dopravu z Prahy na místo  a zpět
 • táborové tričko
 • DVD s filmem a fotografiemi zachycující průběh tábora
 • cena neobsahuje úrazové pojištění (doporučujeme dítě připojistit)

 

Platba a stornopoplatky

 

 • elektronicky ve prospěch účtu 107-4089280237/0100, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • vkladem příslušné částky v jakékoli Komerční bance, variabilní symbol bude datum narození dítěte ve tvaru rok, měsíc, den
 • účastníky zařazujeme dle došlých a zaplacených přihlášek
 • vzhledem k velkému zájmu o tábor a omezenému počtu míst, doporučujeme přihlášení v co nejkratším termínu. Platbu prosíme uskutečněte do 14 dnů ode dne odeslání přihlášky. V opačném případě Vám nejsme schopni volné místo garantovat.
 • pro rodiče, kteří chtějí uplatnit slevu na tábor poskytovanou zaměstnavatelem nebo zdravotní pojišťovnou, vystavíme fakturu či potvrzení o účasti dítěte na našem táboře 

 

Případnou neúčast Vašeho dítěte nám neprodleně sdělte. Za zrušení účasti na táboře před jeho zahájením účtujeme tyto storno poplatky:

 

 • 30% z ceny v době do 30ti dnů před odjezdem
 • 40% z ceny 29 – 8 dnů před odjezdem
 • 50% z ceny 7 – 1 den před odjezdem

 

Při předčasném odjezdu dítěte z tábora z důvodu nemoci či úrazu vracíme pouze přeplatek za nevyčerpanou stravu a ubytování. Za jiných okolností přeplatek nevracíme. O výše uvedený přeplatek je nutné se přihlásit nejpozději do 30 dnů ode dne skončení táborového pobytu. Po tomto datu nebude brán na nárok o přeplatek zřetel.

 

Přihláška

Přihlášku na letní tábor můžete online vyplnit zde:

 

Lékařské potvrzení a bezinfekčnost si můžete stáhnout a vyplnit zde. Tyto dokumenty budete odevzdávat až při odjezdu Vašeho dítěte zdravotníkovi tábora.

Prohlášení o bezinfekčnosti nesmí být starší jednoho dne.

Informace o odjezdu, příjezdu, adrese a telefonním čísle obdržíte písemně nebo elektronicky nejpozději 14 dní před zahájením tábora. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi se vám budeme věnovat.

 

 

Přidejte se do skupiny Enwia Summer Camp na Facebooku a sledujte přípravu dalšího báječného tábora.